ALV druk bezocht! #108jaar

ALV druk bezocht! #108jaar

Wist je dat de Bison, wij, al 108 jaar oud zijn! Daarom weer een jaarlijkse algemene ledenvergadering. Ook weer met een jaarverslag van Inno..,

Dames en heren,
“Laat je uitdagen” is al een aantal jaren het thema waarin Scouting Nederland haar activiteiten onder de aandacht brengt. Activiteiten waarin meisjes en jongens de uitdaging met het spel van scouting aangaan. 2018 had onze vereniging ook een uitdaging met name op het gebied van het aantrekken van leiding en nieuwe bestuursleden.
Halverwege 2018 had onze vereniging te maken met een groot leiding probleem. De toenmalige welpen- en scoutsleiding had te kennen gegeven om na het zomerkamp hun leidinggevende activiteiten neer te leggen door
diverse omstandigheden zoals, studie, verhuizing of gingen hun schaarse tijd anders in te vullen. De vereniging had een uitdaging om het gat dat was gevallen op te vullen.

Inno had wederom een uitgebreid mooi jaarverslag gemaakt, meer leest u in de bijlage. Jaarverslag Bison 2018

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *